Ingeschreven ploegen 2019

Futsal Team

Onbetong Panna Tongeren


Ingeschreven ploegen editie 2019

Zaterdag 21 december 2019   Niveau 1

U8

U9

U12

Dames

OHL

FT Tongeren Blauw

FT Tongeren Blauw

DV Bilzen

RFC Liege

FT Tongeren wit

FT Tongeren Wit

FP Aarschot

RC Hades

FT Tongeren rood

STVV geel

STVV - Geel


STVV Geel

STVV blauw

STVV - Blauw


STVV Blauw

Jong Zandhoven 98

KFC Diepenbeek 1 


Thes Sport

KVK Wellen

KFC Diepenbeek 2

RC Hades

Schteneuh

Zondag 22 december 2019  Niveau 1

U10

U14

U15

FT Tongeren Blauw

FT Tongeren Blauw

FT Tongeren Blauw

FT Tongeren Wit

FT Tongeren Wit

FT Tongeren Wit

STVV Blauw

KVK Tienen

KVK Tienen

STVV Geel

STA - 1

SV Lake Valley/Venray (NL)

KBWVV

STA - 2

Young Stars

KVC Westerlo

ZSW Wijchen (NL)

FC Landen

FT Houthalen

Jong Zandhoven 98

ZSW Wijchen (NL)

RC Hades

RC Hades

FT Houthalen

Offirent Boys

RC Hades

Real Noorderwijk

Maandag 23 december 2019  Niveau 1

U11

U13

U16/U17

FT Tongeren Blauw

FT Tongeren Blauw

FT Tongeren Blauw

FT Tongeren Wit

FT Tongeren Wit

FT Tongeren Wit

ZVK Eisden Dorp

ZVK Eisden Dorp

ZVK Eisden Dorp

Wodan (NL)

Sporting Borgerhout

ZSW Wijchen (NL)

Fermonia Boys 1 (NL)

FT Houthalen

Real Noorderwijk

Fermonia boys 2 (NL)

ZVV Hazendans (NL)

MZ Académie A

STVV geel

KFC Turnhout

MZ Académie B

STVV blauw

KVK Wellen

Jong Zanhoven 98

BMFA 1

BMFA 2

Vrijdag 27 december 2019   Niveau 2

U6

U7

U8

U9

Sparta Kolmont 1

Sparta Kolmont 1

Sparta Kolmont 1

Sparta Kolmont 1

Sparta Kolmont 2

Sparta Kolmont 2

Sparta Kolmont 2

Sparta Kolmont 2

FC Alken

Valencia Piringen 1

KBWVV

KVV Hoeselt

FT Tongeren

Valencia Piringen 2

KBWVV

Valencia Piringen 3

STA

KDH Jeuk

Zaterdag 28 december 2019  Niveau 2

U13

U15

U17

Sparta Kolmont - 1

Sparta Kolmont - 1

Sparta Kolmont 1

STA

STA

STA

FC Landen

Valencia Piringen

BS Sport  1

Sparta Kolmont - 2

Sparta Kolmont - 2

BS Sport  2

Jong STVV

Sparta Kolmont  2

KDH Jeuk

MZ Académie 1

MZ Académie 2

Zondag 29 december 2019   Niveau 2

U10

U11

U12

Sparta Kolmont 1

Sparta Kolmont

Sparta Kolmont

Sparta Kolmont 2

STA

STA

STA

Renolim Borgloon

KDH Jeuk

Jong STVV

VZW Futsal Team Onbetong Panna Tongeren

Ondernemingsnummer: 0833.539.311 - KBVB Futsal - stamnummer A00139

Rekeningnummer: BE20 7360 2680 0356


Adres: Kerkhenis 49 – 3700 Tongeren - E-mail: info@fttongeren.be


Sporthal: Sportoase Eburons Dome - Vrijheidweg 9 - 3700 Tongeren