Organigram jeugd

Organigram jeugd FT Tongeren

Sjra Lendfers

voorzitter

sjra@fttongeren.be

0468 21 83 93

Stijn Bouchet

Actief bestuurslid

stijn@fttongeren.be

0479 45 51 51

John Vanstipelen

coordinator

doelmannen

0497 54 18 73

john.vastipelen@gmail.com

Nathan Vossen

TVJO

nathan@fttongeren.be

0474 96 25 20

Carlo Mantione

Kinesist

carlo.mantione@telenet.be

0495 90 41 60

Ronny Van Cauter

coordinator

bovenbouw

ronny@fttongeren.be

0473 88 90 21

Tessa Lambié

AVJO

tessa@fttongeren.be

0478 12 16 18

Steven Putzeys

GC

steven@fttongeren.be

0497 55 24 63

Frank Valkenborgh

coordinator

middenbouw

frank@fttongeren.be

0479 51 93 17

An Meers

Evenementen

an@fttongeren.be

0497 54 62 34

Frank Briers

Kleding

kleding@fttongeren.be

0498 57 57 74



Tessa Lambié

coordinator

onderbouw

tessa@fttongeren.be

0478 12 16 18

VZW Futsal Team Onbetong Panna Tongeren

Ondernemingsnummer: 0833.539.311 - KBVB Futsal - stamnummer A00139

Rekeningnummer: BE20 7360 2680 0356


Adres: Kerkhenis 49 – 3700 Tongeren - E-mail: info@fttongeren.be


Sporthallen:

Sportoase Eburons Dome - Vrijheidweg 9 - 3700 Tongeren

KTA2 - Sacramentstraat 20 - 3700 Tongeren